14. 10. 2018.

Rukometaši Umaga čvrsto drže prvo mjesto Premijer lige

UMAG - Vodeća momčad Premijer lige, RK Umag zadržala je ispunjenje planova i sada ima već četiri pobjede u nizu. U zadnjoj utakmici sa momčadi Varaždina napravila je pobjedu i pokazala već u prvom poluvremenu očitu nadmoć, vodili su svega jedan do dva gola razlike, a onda je Umag otišao na plus tri (9:6), pa u 22. minuti i na 13:8. U 27. minuti Vrdoljak i Novak smanjili su na 14:11, ali ipak je do kraja poluvremena domaća prednost narasla na plus četiri (17:13). U nastavku otpor i nada Dabrova trajala je samo tri minute kada je Vidaček smanjio na 19:16. Nakon toga Umag radi seriju 6:0, odlazi na 25:16 i sve je bilo gotovo. Utakmicu su odradili: Umag – GRK Varaždin 1930 32:22 (17:13). Umag: Vončina (2), Milinković (7), Matijević (2), Buvinić 3, Krupić 1, Gavran, Maroš, Horozović 2, Bošnjak 7, Ružić, Maršan 2, Severec 9, Lekić, Gorbunovs, Koler 1, Sinčić 7. GRK Varaždin 1930: Meštrić (10), Črnila (2), Špruk 2, Vargek, Pedić 1, Novak 2, Divjak 1, Glavaš 4, Vidaček 6, Puček, Vojnović, Artić, Tači, Levak, Vrdoljak 4, Kaštelan 2. Sedmerci: Umag 4/4, Varaždin 2/3. Isključenja: Umag 8, Varaždin 10 minuta.